Facility management

Snížit celkové náklady na své podnikání „Miami-oblast zařízení, aniž by byla obětována úrovně služeb nebo brát na sebe zvýšenou míru rizika. Nakupte investiční zlato a stříbro od společnosti Bessergold on-line nebo v kanceláři na Praze 1.

Naši odborníci pro správu Integrated Facility aktivně měření a řízení výkonnosti budov v Miami a okolí. My maximalizovat efektivitu vaší skutečné zaměstnanců nemovitostí, optimalizovat své výdaje prostřednictvím strategického zásobování a snížit náklady na energii snížením spotřeby.

Můžete věřit, že JLL procesy fungují, protože jsme dát je k testu na 766 milionů čtverečních stop nemovitostí napříč Severní a Jižní Americe. Zajišťujeme tyto služby integrovaného facility managementu v oblasti Miami-Dade:

Kritická environmentálního managementu: Provoz za téměř nulové neplánovanými prostoji. Máme zkušenosti s kritickými zařízení, včetně datových centrech, síťových systémů, call centra, obchodní prostory, výrobní provozy, petrochemických a farmaceutických zařízení, zařízení pro lékařské ošetření a další.
Inženýrské služby: Dodáváme zaměstnanců komfort, bezpečnost a produktivitu; výrazně snížit provozní náklady; a zajistit, aby vaše organizace je v souladu se zákony a předpisy.
Energie a udržitelnosti Služby: Naše strategické, komplexní přístup ke snižování nákladů na energie a provozních více udržitelným způsobem šetří peníze. Od roku 2007 jsme zdokumentovány v celkové roční energetické úspory více než 3,2 miliard $ pro naše klienty.
Sourcing a Chain Support Napájení: Jsme strategicky vyhodnotit, zaujmout a správu dodavatelů. Díky silné vztahy a kupní síly, zajišťujeme vysoce kvalitní služby za konkurenceschopné ceny.