Jak jsem schopni posoudit hrozbu a rychle zareagovat?

Pro ty, kteří chtějí škodit, jeden nejvlivnější faktorem výběru cílové je „pravděpodobnost úspěchu.“ To je důvod, proč zasvěcených hrozby vždy představovat zvýšené riziko poškození než venku herci. Studenti napadnout své školy, a pracovníci napadnout své kanceláře, protože to je často kde: počáteční rozhořčení se narodil; kde se představy, že mohou „s tím něco udělat“ je nejprve pěstovat; a kde „výzkum a plánování“ pro jejich útok může být často maskované jako day-to-day činnosti.

Podle FBI, nejaktivnější střelci nemají násilnou minulost, ale téměř všichni zažili nedávné citové strádání, kde se cítila zrazena, obtěžován, nebo trápí. Mohou byly nedávno rozvedený, vystřelil, nebo utrpěla nedávnou finanční těžkosti. Ve většině případů je násilný pachatel zabývá nějakým druhem chování, které je mohou identifikovat, že by mohly stupňovat od rušivého chování, které má destruktivní akci. Mohou dokonce zahrnovat úsilí o získání spolužáky, spolupracovníky nebo přátele, které jim pomohou připravit. Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.

vyhodnocování hrozeb je o souhrnu okolností. Je snadné conceptualize nespokojený mumlat zaměstnanců „Když mě vyhodí spálím toto místo na zemi“, ale ve skutečnosti, efektivní zhodnocení hrozeb přesahuje pozorností věnovanou singulární události a zaměřuje se spíše na vzoru chování jednotlivce zobrazí se v prostoru a čase. Je to o záměru, investice, myšlenky a schopnost způsobit škodu, ještě že je o věrohodnost citového vzplanutí.

Celý bod vyhodnocování hrozeb je identifikovat vznikající hrozby, než se stane násilný čin a pak dokáže efektivně řídit tuto nepříznivou nebezpečí na obzoru směrem to je nejvíce mírové řešení.