Osobní bezpečnost vs veřejná bezpečnost

Reaktivní přístup k veřejné bezpečnosti lze snadno stanovit. Betonové podlahy jsou pevné, nekluzké a odolné proti vsakování olejů. To je to, co policie a hasičské sbory dělat velmi dobře. Problém je hlášena pak reagují v naturáliích. To je také důvod, proč tolik jejich financování a přípravy je věnována směrem jim pomáhá efektivně reagovat a reagovat na problémy, nejčastěji hlášených.

Jedná se o zcela odlišný od toho, jak metodika tajná služba udržuje trezor prezident. Detailu Prezidenti Protection (PPD) nelze jednoduše postávat a čekat na někoho napadnout předsedu, než budou moci dělat svou práci efektivně. Do té doby by to bylo příliš pozdě. Místo toho, oni používají preventivní přístup, který je potřebný pro zajištění osobní bezpečnosti. Identifikují nejrealističtější hrozby nejpravděpodobnější, a pak se zaměstnat bezpečnostní opatření ke zmírnění těchto problémů.

Jeden z více významné výzvy představitelů, spočívá v tom překonání předpoklad, že oba osobní a veřejné bezpečnosti lze dosáhnout současně, tím, že dělá to samé. Ochranné strategie mají specifický záměr. Metodiky použité k zajištění veřejné bezpečnosti nemohou zajistit ochranu osob víc, než opalovací krém může být použit, aby se zabránilo omrzliny.

Přemýšlejte o rozdíl v tom, jak je definován bezpečnost a zajištěna na letišti vs u většiny koncertních sálů:

TSA screening check-point nejen zajišťuje, že všichni, kteří procházejí svém stanovišti mít odpovídající jízdenku na správný den a čas, ale také provádět spíše důkladné vyšetření u všech položek, které by mohly být použity k poškodit jiné passengers.They jsou zabývající se osobní bezpečnosti a přijaly příslušná opatření k zabránění něco z děje.
Nyní myslet na místě, kde bezpečnostní tým stojí u vchodu, aby se ujistil každý má lístek. Ano, jejich může být zběžná kontrola peněženky a osoby, ale jejich celkový role zabezpečení je ochrana proti vstupu neoprávněných osob. Bráno jako celek, zaměstnanci událostí je do značné míry undertrained, nedostatečně, a postrádají jakoukoli společenskou odpovědnost. Tam je téměř žádná motivace k tomu, aby dělat svou práci velmi dobře. Proč? Protože oni mají vestavěný výmluvu: „Jsem člen ochranky $ 10 / hr … co já vím?!?!“ Výsledkem je velmi zředěný zaměření na bezpečnost, které nezvýší na úroveň vašeho očekávání, ale spíše klesá na úroveň jejich vzdělání. To často znamená, že budou s větší pravděpodobností se dívat na událost, než davu, zatímco čekají, až se něco stane.