Bezpečnost vs. zabezpečení: pochopení rozdílu může brzy zachraňovat životy

„Bezpečnost“ a „Bezpečnost“ jsou příliš často zaměňují; jako kdyby znamenají totéž. To může být ztrátový.

V důsledku násilných hrozeb, tam je často nákladný, neefektivní a neuvážené reakce na bezpečnost, spíše než dobře promyšlené, praktické a preventivní přístup k bezpečnosti. Vytvořte si vlastní návrh vestavěné skříně během pár minut.

Co to znamená být v bezpečí?

Chcete-li odpovědět na tuto otázku správně, musíme nejprve uvědomit, že bezpečnost má jak emocionální a fyzické vlastnosti, a to jak musí být ve smlouvě o bezpečnosti má být dosaženo.

Rodiče vědí až příliš dobře. Od okamžiku, kdy dítě je umístěn v náručí, rodiče věnují nejen zajištění emocionální pohodu svého dítěte, ale také věnují chránit své dítě před nebezpečím.

Teplý objetí matky objetí může dítě cítit v bezpečí, ale sám, že láska není dostatečně chránit dítě před světem, který je obklopuje. Další dítě bezpečně zastrčený ve své posteli v noci může být fyzicky v bezpečí před zraněním, ale nemusí cítit v bezpečí, pokud se domnívají, že je monstrum schovává ve skříni.

Pouze jsou-li náš emocionální a fyzické jsou zajištěny my – ve skutečnosti – SAFE.

Bezpečnost je proto postup pro zajištění naší bezpečnosti. Důvěryhodná konstantní zachování záruky očekáváme bude vždy na svém místě. K tomu, aby jistota, která má být účinné, složky, jak jsou naše bezpečnostní definován musí zůstat konzistentní.

Rozdíl mezi bezpečnost a zabezpečení:

Myslete na bezpečnost, jako kdyby to bylo deštník v bouři vás chrání před deštěm. Vaše bezpečnost spočívá v důležitosti zůstat v teple a suchu. Bezpečnost je pojistkou, která zajišťuje naše bezpečnost zůstává konstantní. Pokud lze předvídat proměnné riskují naší bezpečnosti, může být zabráněno. Uvnitř našich domovů, termostaty udržovat příjemné pokojové teploty. Zámky zabezpečené dveře. Vnější svět není tak snadno ovládat. Předpovědi počasí nás mohou varovat před deštěm, ale bezpečnost stále vyžaduje naši účast: Awareness + Příprava = bezpečnostní