Věda a součty ukazují, proč by se ve školách a na univerzitách měl používat mop a čistička podlah

Rozpočet-vědomé si vedoucí pracovníci mohli snížit náklady a chránit studenty
Postrádajícím finanční hotovost školu a vysokou školu manažeři chybí příležitost ke snížení jejich čištění rozpočty a chránit zdraví studentů, podle předního představitele čištění vědecky podložené.
Falešný ekonomika je vyrobena napříč celým sektorem vzdělávání jako strážci a úklidové týmy spoléhají na zastaralé zařízení a metod, varuje James White, generální ředitel Denis Rawlins Ltd.
„Hlavním viníkem je vytírání,“ říká pan White. „I mikrovlákna mopy šíření kontaminace spíše než jeho odstranění. Jedná se o nebezpečí v každé budově, ale ve škole nebo vysoké škole, kde se shromáždili velké množství mladých lidí rizika jsou vysoká. “
Pokud tomu tak není vyčištěn hygienicky, může víceúčelové školní haly, toalety a umývárny, a jídelny pomoci šířit infekci nebo se stanou kontaminovanému. Přesto hygienické čištění je snadné a velmi efektivní, vysvětluje. „Vědecké důkazy přesvědčivé.“
Nezávislé testy v USA ukázal, že mikrovlákno mop vyjmuty teprve kolem poloviny bakterie z kontaminovaného podlaze – než se na re-infikovat vyčištěné plochy. To v porovnání s odstraněním 99% pro hygienické čištění systému OmniFlex.
Jedná se o metodu low-cost, která řídí množství čerstvého šíření čistícího roztoku nebo postřikem – a pak kartáčovaný, jak je to nutné k odstranění připečené špíny – před znečištěných kapalin je vysáván do oddělené sběrné nádrže.
Výkon systému OmniFlex shoduje s mnohem dražší pračky, sušičky stroji, a půlí mzdové náklady na čistící režim založený na ručním vytírání.
„Ověřili jsme si částky a poučit se z vědy, která je důvod, proč jsme zahájili naši kampaň na sekání mop,“ dodal White. „Tam je mnohem efektivnější, hygienické a nákladově efektivní způsob, jak vyčistit, že bude přínosem pro naše školy a studenty.“