Jaká je čistota v podnicích na toaletách?

Zatímco záchod je jen malá část podniku, jeho čistota a nabízení lze jistě poškodit pověst provozovny. Špinavý záchod například, může být vnímáno, že zbytek budovy je příliš špinavá. Ale není to jen čistota, které mohou mít negativní vliv; pokud jste poskytovat laciné nekvalitní zařízení, jako je „bog standardní“ mýdlo a toaletní papír, pak se vaše spotřebitelé budou vnímat, že podnikání je příliš levné.
Právě s ohledem na tuto skutečnost, která je hnací silou čisticí roztok společnost SNG obchodní, zavést luxusní kolekci ručně myje a hydratačních své řady Professional.
Moss & Rowe rozsah je k dispozici v pěti vůní, včetně růžového grepu a Acai Berry, himálajské Snow Musk, černého pepře a bergamotu, jižní pacifik Kokosové Květiny a lotosového květu. Nová kolekce obsahuje stylový design, přitažlivé pro jakékoliv podnikání chtějí učinit prohlášení špičkové kvality.
Zena Goddard, vedoucí prodeje reklamy na SNG Commercial, řekl: „Nová kolekce byla vyvinuta jako výsledek poptávky ze strany stávajících i potenciálních klientů žádajících o kompletní toalet řešení.
„Tento nárůst poptávky umožnil našimi profesionálními sortiment neustále rostou a vyvíjejí se, dává nám možnost nabídnout další hodnotu a řešení pro podniky v celé řadě různých odvětví.“
SNG-Commercial-2-MIC-Feb16With Moss & Rowe přidání do SNG komerční již tak rozsáhlé portfolio, které zahrnuje více než 80 linek, společnost pracuje s řadou velkých, známých distributorů po celé Evropě, která pomáhá zlepšit společnost je profil a distribuční síť. V říjnu loňského roku společnost oznámila významnou smlouvu s Integra, přední prodejce skupiny ve Velké Británii kanceláři a potřeby průmyslu. Tato smlouva viděl Integra trvat 33 řádků řady Professional SNG komerčních své.
Jakož i zlepšit své distribuční sítě, bude SNG Komerční pracovat s několika společnostmi v celé řadě odvětví rozvíjet vysoce kvalitní a komerčně životaschopné vlastní značkou produktů. Jako SNG Komerční má silnou šetrné k životnímu prostředí étos, budou všechny vlastní label rozsahy sledovat značkové výrobky společnosti a pokračovat ve své Planet Wise slib, „dodat velké výsledky bez větších následků.“ SNG Komerční si klade za cíl mít nízkou uhlíkovou stopu z recyklovatelných obalech, který maximalizuje svůj prostor na vysoce výkonných produktů, které firmám umožní dosáhnout vynikajících výsledků, zatímco ještě setkání udržitelné pověření.
Vzhledem k tomu, že uvedla na trh řadu Professional na počátku roku 2015, SNG Komerční nadále poskytovat podnikům s čisticím roztokem kvality prostřednictvím svých MuVo a smysly značek. S řadou výrobků z pracích kapalin a mytí nádobí tablety do podlahy čističe a odmašťovadla, náklady firmy efektivní, vysoce koncentrované formule, mají za následek její Profesionální řada se používá v celé řadě odvětví, včetně zdravotnictví, kanceláře, pohostinství a správy budov.
Společnost má ambiciózní plány růstu pro příštích 12 měsíců, což uvidí stavět na své již rozsáhlé portfolio nabídnout firmám vysoce výkonné špičkové kvality značky alternativy s jedinečným trhu vedoucí hodnotové propozice.