Čistota eskalatorů stoupá a náklady na čištění jsou také dolu

Jednoduchý systém REN Clean Cini Denní citlivé Čištění snadné
Stavební manažeři potřebují žádnou delší kompromis ohledně Čištění eskalátorů v návaznosti na Zahájení Spojené Království za nízkou Cenu vysoce Efektivní ruční Čištění SYSTÉMU.
PRESTO, ZE JE nejvíce používán, nákladný potenciálně Nebezpečný kus podlahy v mnoha budovách, eskalátory Pohyblivé chodníky Maji tendenci Být čištěny Mene Casto mene nez efektivně podlahách Kolem Nich.
Denis-Rawlins-2-mic-oct16Floor úklidové Týmy Casto vyhnou ze strachu z poškozování eskalátor strojního ZAŘÍZENÍ, zatímco specializovaný úklid a Vybavení JSOU Drahé.
Ale Teď eskalátory Pohyblivé chodníky mohou Být Integrovaný dělat Každodenní rutiny Čištění snadno si LEVNÉ o sobě systémem REN Vyčistit.
Představen ve Velké Británii Denis Rawlins Ltd, REN Clean používá inženýrství houba polštářek, ZE letištní časy Do schodů eskalátoru, účinně česání Spinu, mastnotu Jiné nečistoty z blížící se Kroky. Držák REN podložka JE lehká mA teleskopickou rukojetí. Chcete-li trvá Jen jednu osobu, pouhých 15 Minut Nebo Mene namočit vložku dělat žlabu roztoku, nasaďte podložku vyjměte ji po důkladné Čištění cyklu.
„Můj Jsme demonstrovali systém REN Clean v bankách, obchodech, nákupních centrech na letištích,“ Rika James White, Generální ředitel Denis Rawlins „, což je Konsensus dra, ZE SE Jedna o vítanou úsporná alternativa, která s umožní častější účinné Čištění.
„Specializovaná údržba eskalátorů úklidové Týmy nám dokonce řekl, ZE REN Clean čistí Lepe nez stroj,“ dodává pan White.
„Mnoho manažerů potvrdily, ZE Tomu Tak Není Čisté eskalátory Tak Casto, Jak by chtěli, je ONI obávat rozlití, nájezdové Rizika korozi, jakož i Náklady neuvádí se specializovaného Čištění, KDY rozpočty JSOU napjaté. TENTO jednoduchý, pivo Velmi účinný způsob Čištění Bere TYTO obavy pryč, „uzavírá pan White.
REN Clean mohou Být použitý pro rutinní a regenerační úklidu PRI odklízení rozsypaného materiálu.
Polštářky lze mýt Znovu použít. Existují dva Typy pad sity na míru, ABY se vešly kazdy ze standardních profilů eskalátoru běhounu.
Není Zapotřebí zadne napájení – staci Lehký Tlak na teleskopickou rukojetí – Jako pohon Eskalátor poskytuje čistící silu.